Webové Stránky

Vytváříme a spravujeme moderní a zároveň dostupné webové stránky. Veškeré produkty, které nabízíme, jsou bezpečné a plně responzivní, takže fungují perfektně na všech zařízeních.

postup spolupráce

01

Tvorba zadání

Sejdeme se osobně nebo formou online meetingu a dohodneme se, jaká je vaše představa a jaké jsou vaše možnosti. Se vším, co vám nebude jasné vám rádi poradíme.

02

Bezplatné demo

Do 7 kalendářních dní pro vás bezplatně připravíme funkční ukázku, kterou si můžete otestovat na různých zařízeních. Získate tak jasnou představu o tom, co kupujete.

03

Příprava finální verze

Pokud budete s návrhem spokojeni, do dalších 7 kalendářních dní zapracujeme vaše komentáře a dokončíme práci na vašem novém webu.

04

Doladění detailů

Případné další komentáře zapracujeme zdarma do 48 hodin po dokončení finální verze. V ceně nabízíme neomezené množství úprav.

05

Go LIVE!

Finální produkt nahrajeme na hosting a tím je projekt hotový. Váše nový moderní webové stránky jste získali za méně než 20 kalendářních dní.

proč zvolit valxon?

Rychlost & kvalita

Získáte kvalitní a přehlednou webovou prezentaci nebo eshop. Bude to však trvat pouze zlomek času, který byste předpokládali.

Jednoduchá správa obsahu

Obsah můžete přidávat sami prostřednictvím jednoduchého rozhraní nebo využít naší nabídku dlouhodobé správy obsahy.

Více možností financování

Vyhovuje vám více měsíční předplatné nebo jednorázová platba? Nabízíme vám obě možnosti.

Ceník

máte zájem o nový web?

Napište nám!

Odpovídáme nejpozději do 24 hodin. Většinou však obratem!

11 + 13 =