font-family: 'Tenor Sans'
+420 775 465 475 info@valxon.cz

Udržitelná propagace

Připojte se k nám a pomáhejte životnímu prostředí při propagaci své
společnosti. Vyberte si ze široké nabídky ekologických a udržitelně vyráběných propagačních produktů. Můžete zviditelňovat vaši společnost a přitom myslet na možnost opětovného použití materiálů, recyklaci a odpovědné získávání surovin.

PŘÍRODNÍ LÁTKY

Jedná se o tkaniny, které jsou zpracovány ekologicky a bez použití hnojiv či pesticidů. Tyto materiály se získávají ze starých nebo nenošených oděvů a tkanin a také z odpadu při výrobě. Jsou plně recyklované a kvalitní, takže vydrží dlouho.

Konopí je 100% organická rychle rostoucí plodina, která je velmi šetrná k životnímu prostředí a stoprocentně recyklovatelná.

Organická bavlna je pěstována bez použití jakýchkoliv pesticidů, herbicidů, hnojiv nebo jiných chemických látek.

Taška vyrobená z konopí

RECYKLOVANÉ MATERIÁLY

Recyklovaný PET je známý jako RPET a je to nejrozšířenější recyklovaný plast na světě. Použití recyklovaného PET materiálu dává nový život již vyrobenému produktu a má za následek snížení dopadu na životní prostředí.

Stejné položky, které již znáte a máte rádi, vyrobené s ohledem na udržitelnost. To je jen jeden z mnoha způsobů, jak pomoci našemu ekosystému. Dalším z často využívaných recyklovaných materiálů je papír. Jakmile je papír roztříděn, je zpracován na použitelné suroviny. Produkty jsou recyklovány a dávají nový život opakovaně.

OBNOVITELNÉ ZDROJE

Korek patří mezi nejodolnější organické materiály a nejčastěji se používá v kombinaci s jinými materiály. Korek je 100% přírodní a biologicky odbouratelný.

Bambus je jednou z nejrychleji rostoucích rostlin a to s minimální spotřebou vody a hnojiv. Absorbuje více Co2 ze vzduchu a uvolňuje více kyslíku, což zlepšuje kvalitu vzduchu.

Kyselina polymléčná (PLA) je přírodní náhražka plastu, vyrobená z fermentovaného rostlinného škrobu (obvykle kukuřice). Jedná se o ekologicky šetrnou, obnovitelně získávanou a biologicky odbouratelnou alternativu k běžným plastům na bázi ropy.

Dřevěný příbor v bavlněném obalu

OBLÍBENÉ EKO PRODUKTY

Propagační předměty brandujeme s citem a důrazem na estetiku výsledného brandingu. V naší nabídce naleznete široký výběr produktů pro vaše marketingové kampaně a propagaci.

Červená láhev na vodu s pogumovaným povrchem

Láhev na vodu

Vyrobená z RPET s pogumovanou
povrchovou úpravou a víčkem z
nerezové ocele se silikonovým
kroužkem. Bez BPA.

Přírodní taška z organické bavlny

Organická nákupní taška

Vyrobená ze 100% organické
certifikované bavlny 140 g/m2 s
dlouhými držadly.

Zápisník A5 v korkových deskách

Zápisník A5 v korkových deskách

Sada v dárkové papírové krabičce
obsahující zápisník s linkovanými
stránkami a propisku s korkovým
tělem.

GROW TREE KOLEKCE

Podpořte udržitelnost a vyberte si dárky, které obsahují semínka borovice. Přineste planetě nový život pomocí těchto semen. Strom bude růst přibližně 30 cm za rok a pomůže absorbovat CO2 a produkovat kyslík. Kolekce “”Grow tree”” představuje dokonalou kombinaci udržitelných dárků pro všechny věkové kategorie.

Všechny tyto položky jsou vyrobeny v Evropě.

Kontaktujte nás

Máte zájem o spolupráci nebo jen potřebujete poradit? Ozvěte se nám.
Rádi se vám budeme věnovat.

4 + 7 =

cs_CZCzech