Sháníte trička pro vaše zaměstnance, nebo obchodní partnery? Pak jste na správném místě! Nabízíme široký výběr triček a polotriček a k dispozici máme veškeré tiskové technologie!

Trička s potiskem

KATEGORIE
Není tričko jako tričko. Možností výroby je mnoho, ale s výběrem vám rádi pomůžeme.
 • Materiál a střih
  Pohodlná trička z bavlny
  a sportovní trička z funkčních materiálů. Parametry vždy volíme dle využití triček.
 • Gramáž
  Nechcete průsvitné tričko? Vybereme tričko s vyšší gramáží. U bavlněných triček se ideální gramáž pohybuje kolem 160-200 g/m2.
 • Druh potisku
  Podle zvolených barev a materiálu doporučíme použití sítotisku, digitálního tisku, sublimace nebo výšivky.
 • Cena triček
  Základní trička začínají na 120 Kč za kus včetně potisku, ale vždy záleží na konkrétním produktu, motivu a množství. Vyrábíme od 20 ks.
Volnočasová trička
Velmi oblíbený základní model trička SOL’s Imperial si můžete sami jednoduše a rychle nakonfigurovat a objednat v našem e-shopu.

Prémiová trička
Chcete něco extra? Vybereme pro vás trička vyšší gramáže z prvotřídních materiálů. Zajistit umíme také značkové produkty vhodné pro firemní potisk, nebo výšivku.

Polotrička
Polotrička jsou ideálním řešením ve chvíli, kdy hledáte formálnější, ale stále pohodlnou náhradu za klasická trička. Na polotrička nejčastěji vyšíváme decentní výšivky do oblasti srdce.

Sportovní trička a dresy
Od 50 kusů nabízíme design zcela na míru. Nejprve potiskneme látku a až poté z ní ušijeme trička. Díky tomu budete mít funkční trička s plnobarevným designem až do krajů.
1
Vyjasnění zadání
Ať už máte konkrétní představu, nebo potřebujete poradit, sdělíte nám své potřeby, rozpočet a požadovaný termín a my pro vás najdeme ideální řešení.
2
Schvalování návrhů
Poskytneme vám návrhy a vy je budete schvalovat, takže se nikdy nestane, že budou výsledná trička vypadat jinak, než jste si představovali.
3
Dokonalá trička
Jakmile si schválíme výběr produktů a grafické návrhy, vyrobíme a dodáme vám trička přesně podle vašich představ.
Kontakt
Valxon 2022, Všechna práva vyhrazena
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Máte konkrétní představu?
Spojte se s námi!

Tereza Kohoutová
Ozvěte se a vymyslíme to.